Skip to content

Largohet pa lënë gjurmë nga shtëpia një 17-vjeçare nga Vlora

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Largohet nga banesa nje vajze 17-vjece në Vlorë.

Denoncimi eshte bere nga babai i adoleshentes.

 

“Më datë 29.07.2022, shtetasi M. L., 40 vjeç, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza e tij e mitur 17 vjeçe dhe nuk është kthyer më”, njofton policia.

Ende nuk dihen arsyet e largimit të saj nga banesa.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë