Kandidati i LSI për deputet në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, ka vijuar takimet elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Postimi i Maliqi në rrjetet sociale:

“Edhe 22 ditë na ndajnë nga “pavarësia” e dytë e Shqipërisë! Evropa po na pret dhe derën e saj e hap vetëm Opozita e Bashkuar! Takime ditë e natë, të gjithë bashkë, me energji dhe deshirë te madhe për referendumin e 25 Prillit. Ne të LSI-së kthehemi me 3 mandate nga Berati dhe i bashkohemi fitores historike të Opozitës së Bashkuar.”

Edhe 22 dite na ndajne nga 'pavaresia' e dyte e Shqiperise! Evropa po na pret dhe deren e saj e hap vetem Opozita e…

Posted by Lefter Maliqi on Saturday, April 3, 2021