Kandidati për deputet nga radhët e LSI-së në Berat, Lefter Maliqi, ka publikuar disa fotografi, duke u shprehur se edhe pak ditë kanë mbetur, që të shpërthejë etja e uria e shqiptarëve për ndryshim.

Maliqi thekson se nesër do të presë me entuziazëm kryetaren e LSI-së në Berat.

  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Lefter Maliqit:

Edhe pak ka mbetur qe te shpertheje etja dhe uria e shqiptareve per ndryshim. Jemi te gjithe bashke dhe entuziazmi yne ka terbuar Rilindjen. Keshtu siç jemi, te gjithe neser, te behemi bashke ne oren 10:30, ne pallatin e kultures ne Berat, per te pritur ne menyre madheshtore, Kryetaren e LSI-se, znj. Monika Kryemadhi.

Te permbyllim fushaten elektorale ne Beratin qe do i jape 3 mandate te sigurta LSI-se me 25 Prill.