Kandidati për deputet i LSI, në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, ka publikuar fotografi me qytetarë në qarkun ku kandidon për deputet.

Maliqi thekson se kudo e presin turma njerëzish, sepse ata duan që të shpëtohet Shqipëria. Ai shton se “rilindasit” bëjnë fushatë nëpër vrima, se kanë frikë nga përballja.

  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Lefter Maliqit:

Në çdo shtëpi, në çdo oborr, lëndinë e mal, të gjithë na bashkohen si shansi i vetëm për të shpëtuar Shqipërinë dhe shqiptarët. Rilindasit bejnë fushatë ‘vrimave’ sepse ballë për ballë me qytetarët kanë marrë atë që meritojnë.

Secili nga mavitë po nxiton ti shpëtojë asaj që e pret pas 25 Prillit. Votoni nr 6 LSI – Votoni nr 7 Lefter Maliqi! Fitorja e Opozitës së Bashkuar nis nga Berati!

(Balkanweb)

Balkanweb