Skip to content

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend pasditen e sotme.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3 ballë dhe e ka pasur epiqendrën 8 km larg në drejtimin veri-perëndimor të Kavajës si dhe 19 km larg drejtimit të jugperëndimit të Tiranës.

Qytetarët raportojnë se lëkundjet nuk kanë qenë shumë të forta dhe kanë zgjatur pak.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë