Skip to content

 Lëvizte me makinë luksoze në Gjermani/ 26 vjeçari shqiptar  kapet me kokainë, ja ku e kishte fshehur

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 26-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë në Gjermani, pasi është kapur me lëndë narkotike në makinë.

 

Sipas asaj që raportojnë mediat gjermane, gjatë kontrollit në mjetin BMW 535 xDrive, policia i gjeti të riut 7.55 kilogramë kokainë në një vend të sajuar bagazh.

 

Më pas, ai u arrestua përkohësisht dhe pas marrjes së masave policore iu dorëzua doganës së Essen për procedim të mëtejshëm. Vlera e lëndës narkotike është 550 mijë euro.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë