Shtetasi 26 vjeçar Eraldo Vora, banues në Shijak është arrestuar nga policia, pas një kontrolli fizik të bërë ndaj tij që më pas i ka shtyrë efektivët të kryejnë një kontroll edhe në shtëpinë e tij.

Eraldo Vora mbante me vete një armë zjarri të tipit pistoletë, një krehër. Në shtëpinë e tij u gjetën edhe sende të tjera të paligjshme pëfshirë shkop metalik. Akuzohet për veprën penale “Prodhim dhe Shitja e Lëndëve Narkotike. Sekustrohet një sasi kokaine dhe një peshore elektronike.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb