Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

Titujt kryesorë:

Samiti rajonal/ Përshpejtimi i integrimit, BE edhe 6 miliardë euro për Ballkanin

‘Gropat e korrupsionit të ARRSH’, ‘Vetting’: Si ‘bastisën’ agjentët e SPAK dhe BKH shtëpinë e kreut të ‘Rrugëve’

Propozimi i Zelensky për bashkëprodhimin e armëve, Rama: S’kemi industri, por thamë “Po”

“Freedom House”: S’ka mjedis për zgjedhje më të lira

Ish-të përndjekurit/ Pagesat për 25 mijë dosje, afatet për dokumentet

SPECIALE

Nik Preka, kush ishte 13-vjeçari i shpallur “Hero i Popullit”

DOSSIER

Kadare i rrezikuar dhe diktatori që nuk e deshi kurrë. Arsyeja pse Enveri nuk e burgosi shkrimtarin

Kulmi, kur i qahet halli Gjermanisë…!/ NGA XHEVAT MUSTAFA

OPINION

Samiti rajonal dhe plani i zgjerimit/ NGA AKADEMIK, PROF. ANASTAS ANGJELI

Unë dhe gjuha shqipe/ NGA ANETA WOLTER

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

Titujt kryesorë:

Bardheblutë si Juve, familja Halili merr kontrollin total të klubit

Balaj shënjestron Tiranën: Vllaznia e mund me tifozët Vllaznia e mund me tifozët Vllaznia e mund me tifozët

Rrëfim ekskluziv i trajnerit: Manaj sulmuesi më në formë, Silvinjo do ta ketë të vështirë me zgjedhjet. Bajrami i Benfikës pres të jetë si rasti i Mitajt. Partizani shumë i fortë, por mos u surprizoni nëse titullin e fiton Vllaznia

Alban Bushi: Muçi do të shitet edhe më shumë, ja çfarë i duhet Brojës

Egnatia-Dinamo, Mehmeti bën gati revanshin

Laçi-Skënderbeu, Gvozdenoviç: Me këtë kampionat nuk ka… siguri

Gerd Haxhiu: Ja si Flamurtari kthehet i fortë

Disiplina mbyll dy stadiume, shpërthen drejtori i Kukësit

Partizani, Shehi: Nisim një seri fitoresh

Titulli nuk mjafton, Interi do Champions-in

Pogba dënohet me 4 vite, Pol: S’kam përdorur doping

Pioli pret vetëm Europën, Hysaj: Ndeshje ëndrrash

Shënoi 5 gola në Kupë, Haland: Po vijnë kohë të arta

Tuhel ua lë “topin” lojtarëve: Tregoni veten tani e tutje

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

Titujt kryesorë:

Gropat e korrupsionit në ARRSH, SPAK dhe BKH “bastisën” shtëpinë e drejtorit Evis Berberi

“Freedom House”: Qeverisja jofunksionale dhe mungesa e trasparencës, problem në Shqipëri

Samiti BE-Ballkan në Tiranë, porosia e Brukselit: Një muaj kohë për reformat

Vrau me 3 plumba 40-vjeçarin dhe më pas veten/ Fqinji: Dëgjova krisma, i pashë të shtrirë në rrugë

Plagosi me armë zjarri pronarin e një pike shitje makinash pas sherrit, vetëdorëzohet autor

Kadastra: Legalizimet, emrat e pronarëve për Tiranën dhe rrethet

DOSSIER

Tanush Mulleti: Qazimi ishte pjesëmarrës në atentatin kundër Zogut në Vjenë/ R NGA FATOS VELIU

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re