Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

Titujt kryesorë:

Shqipëri-Francë, nënshkruhen 4 marrëveshje bashkëpunimi

“Perëndimi i është ‘rrëmbyer’ Shqipërisë”, Macron mesazh për ribashkimin me Evropën

Presidenti francez “kërcënon” Kosovën me pezullimin e vizave

Vila e diktatorit Hoxha, tani rezidencë artistësh

PS refuzoi komisionet hetimore, opozita: Bllokojmë parlamentin

Institucionet sollën 182 milionë euro dëm në buxhet në tetë muaj

Thellohet drama e eksporteve, bien dhe 12.8% Tekstilet dhe këpucët në vështirësi, shkak euroja

Britania dhuron dronë për të kontrolluar kufirin tokësor e detar

Manja: Finalizojmë marrëveshjen për transferimin e të dënuarve shqiptarë nga Anglia

SPAK kërkesë “Facebook” për ta gjurmuar ish-ministrin: Na ndihmoni për vendndodhjen

Gjyqi ndaj Belerit, pranohet kërkesën për largimin e gjyqtares

Veç atentatit ndaj Arjan Ndojt, banda trafikoi 200 kg kokainë në Spanjë

Speciale:

Shefi i diplomacisë britanike inaguron Dhomën e Tregtisë së Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë

Pakti i shkrimtarit “Faust” me diktatorin “Mefistofel”

Marrëdhënia e ndërlikuar 40-vjeçare e shkrimtarit Ismail Kadare me diktaturën

Ofensiva ushtarake, Biden viziton sot Izraelin

Kompensimi, lista e re me pronarët që marrin deri në 70% të vlerës së pronës

Dossier:

Atentati në Gjermani, Sigurimi: Ka të dhëna se vrasjen e Jusuf Gërvallës e bëri UDB-ja

“Me kriminelët ishte dhe një shqiptar mik i familjes Gërvalla”

Opinion:

“Merci President Macron!”

“Izraeli, e drejta për mbijetesë dhe mbrojtjen e vlerave të qytetërimit”

Pasojat e konflikteve dhe potenciali i përhapjes

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

Titujt kryesorë:

 

Spektakël kuqezi, Shqipëria 100 bën fitore

PIKANTET/ Një bilbil ngatërron kuqezinjtë, në fund ia marrim valles

Silvinjo përkëdhel Muçin dhe Çunin: Lojtarët e mëdhenj dinë të përshtaten

Asllani dhe Mitaj: Meritë e trajnerit, duam t’i zbardhim faqen

Bogdani: Broja luks, Asani mund të luajë në Serinë A

ANALIZA nga NEPTUN BAJKO/ Kurrë kaq cilësi, vetëm Mitaj i pazëvendësueshëm

Belica: Tirana e goditur, Cara e Rrapaj super

Elbasani dhe Flamurtari nuk falin, Skënderbeu “feston” nga… divani

Herri Kejn pa mëshirë, Anglia leksion Italisë

Faxholi dënohet me 7 muaj, Tonali në gjendje shoku

Vlahoviç kapet mat në Madrid, dridhet Juvja

Dumfris ecën me llogari: Në fillim titulli

Shpresat bindin me Malin e zi dhe kapin kreun

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

Titujt kryesorë:

Bashkëpunim në aktivitetin e dyqaneve “duty free” në Shqipëri

Macron-Rama ‘bekojnë’ marrëveshjen! ‘Kastrati Group’ sjell gjigantin francez “Lagardère”

RAMA: KOSOVA RA NE KURTHIN QE I BERI VETES. VUÇIÇ FALENDERON PRESIDENTIN FRANCEZ

“I PEZULLUAM”, MACRON VE NE DISKUTIM LIBERALIZIMIN E VIZAVE ME KOSOVEN

Mesazhi nga Tirana i Macron: Të krijohet asosacioni i komunave serbe në Kosovë. Duhet të zbatohet plani franko-gjerman

“Vizita, riparim i gabimit të Francës”

Rama-Macron: Shqipëria është ankoruar në Europë. Integrimi, i pakthyeshëm. Na lidh historia kulturore

Kryeministri: Presidenti i Francës do të udhëheqë një proces ribashkimi me Europën

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re