Një 50-vjeçar në Lezhë ka ndërruar jetë tragjikisht gjatë punës. Policia njofton se 50-vjeçari, Ndue Gjinaj, ka rënë aksidentalisht nga lartësia teksa po punonte në fabrikën e tij.

 

Ai nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

 

“Rreth orës 15:30, në fshatin Rrilë, Lezhë, shtetasi N. Gj., 50 vjeç, duke punuar në fabrikën në pronësi të tij, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën në spital”, thuhet në njoftim.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen eplote të rrethanave të aksidentit.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re