Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Tale, Lezhë/informacion paraprak

Në plazhin e Tales, shtetasi rreth 52 vjeç, banues në Kamzë Tiranë, sapo ka rënë në kontakt me ujin në anë të detit nuk është ndier mirë. Roja bregdetare dhe pushuesit e tjerë e kanë ndimuar duke i dhënë ndihmën e parë dhe mënjeherë është transportuar në Spitalin rajonal, por ka ndërruar jetë. Paraprakisht dyshohet se 52-vjeçari ka pësuar arrest kardiak.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e saktë të humbjes së jetës së 52-vjeçarit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re