Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Pasditen e sotme një mikrobuz ka dalë nga rruga në aksin Librazhd – Elbasan, në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”.

Mikrobuzi ka qenë me nxënës dhe për pak sa nuk ka përfunduar në lumë, duke shmangur kështu një tragjedi.

Dyshohet se shkak i daljes së tij nga rruga ka qenë shpejtësia dhe lagështira, për fat të mirë nuk ka të lënduar.r.t

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re