Dy raste të tjera të vetëvrasjes janë njoftuar nga Policia e Shtetit mëngjesin e kësaj të premte.

 

Bëhet fjalë për dy të moshuar në Tiranë, një 73 vjeçare e cila është hedhur nga ballkoni dhe një 70 vjeçar që është gjetur i varur pranë banesës.

 

Më herët edhe një 23 vjeçare nga Vlora tentoi t’I jap fund jetës duke u hedhur nga ballkoni por fatmirësisht mbijetoi dhe u dërgua në spital.

 

Njoftimi:

Më datë 09.09.2022, në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Shemsi Haka”, shtetasja V. D., 73 vjeçe, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës dhe si pasojë ka ndërruar jetë.–Më datë 09.09.2022, rreth orës 07:25, në rrugën “Griror Silka”, në sheshpushimin afër banesës, është gjetur nga familjarët, i vetëvarur, shtetasi Q. J., 70 vjeç.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të këtyre ngjarjeve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re