Llakaj qan ikjen e radhës nga familja: Caktimi i Zotit!

1637057862_Screenshot_34.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Më shumë se një vit pasi humbi nënën, e pos që vuante dhe humbjen e mikut të ngushtë Koço Devole, Agron Llakaj humb dhe motrën, po nga COVID-i. Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në Instagram, ku ka publikuar një foto të motrës. “Moter moj! Bardhe moj! Pse na e […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë