Lushnje/ “Benzi” përfshihet nga flakët gjatë udhëtimit, shoferi alarmohet dhe del menjëherë nga mjeti (VIDEO + DETAJE)

Screenshot_22-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në aksin nacional Pluk – Saver në Lushnje.

“Fax News” raporton se automjeti sapo doli nga servili dhe dyshohet që shkak është bërë bllokimi në katalitin e mjetit. Mjeti punon me naftë dhe është prodhim i viti 2005, ndërsa në vendngjarje ndodhet policia dhe zjarrfikësja.

Nuk rrezikohet kalimi i mjeteve të tjera në rrugë. Drejtuesi i mjetit ka dale menjëherë nga makina sapo ka parë tymin që në pak sekonda mbuloi kabinën brenda.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë