Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të premte , ku dy të rinj shqiptarë kanë humbur jetën.

 

Një aksident automobilistik, ku makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lum ka rezultuar fatal për të rinjtë.

 

Viktimat shqiptarët janë Egli Gjeci 26 vjeç dhe Altin Hoti 22 vjeç,  të dy banues në Concordia Sagittaria. Nën shoqërinë e tyre që mbeti viktimë ishte dhe Giulia di Tillio me banim në Portogruaro 21 vjeçe

 

Trupat e pajetë janë gjetur brenda në kabinën e makinës.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re