Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

FUSHË KRUJË- Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Krujë, në afërsi të fshatit Halil. Një auto veturë tip “audi” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe është përplasur me një avlli buzë rruge.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dy të rinj, ndërkohë grupi hetimor në vendngjarje po heton shkaqet e aksidentit. Të lënduarit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore/

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re