Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Fushë Krujë-Krujë këtë të hënë. Një automjet tip “Audi” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin rrethues të një banese pranë rrugës.

 

Si pasojë janë plagosur dy të rinjë. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave, ndërsa mësohet se automjeti ishte pa targa.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re