Një aksident rrugor u shënua në Pogradec ku mbetën të plagosur katër persona

Aksidenti ndodhi në dalje të fshatit Vërdovë, ku një 42-vjeçar duke drejtuar një automjet tip “Honda” humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

 

Të 4 pasagjerët që udhëtonin në këtë automjet morën plagë të shumta. Ata u transportuan në spitalin e Pogradecit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.