Një makinë ka “shpërthyer” nga flakët në momentin kur ishte duke udhëtuar në rrugën e Arbrit.

Sipas njoftimit të policisë, mjeti në pronësi të shtetasit me iniciale E.G është djegur pjesërisht dhe dyshohet se ka ardhur si pasojë e një defekti teknik

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Njoftimi: Tiranë/Informacion paraprak
Me datë 11.01.2022, në rrugën e “Arbrit”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin E. G.
Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re