Makina përfshihet nga flakët në mes të qytetit të Elbasanit, ka “plasur” bombula e gazit

Screenshot_20211011-131041_WhatsApp.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mesditën e sotme është përfshirë nga flakët një makinë në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur përballë bashkisë së qytetit ndërsa kalimtarët e shumtë janë alarmuar për shkak të tymit dhe flakës së madhe që përfshiu automjetin. Burime të “Fax News” bëjnë me dije që arsyeja e kësaj ngjarje ka ndodhur për shkaqe teknike si pasojë e rrjedhjes së bombulës së gazit.

Nuk ka raportime për të dëmtuar ndërsa makina është shkrumbuar plotësisht. Policia ka mbërritur në vendngjarje.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë