Home SHQIPERIA Makina përfundoi në humnerë/ Pamje nga aksidenti me një viktimë në Klos

Makina përfundoi në humnerë/ Pamje nga aksidenti me një viktimë në Klos

0
Makina përfundoi në humnerë/ Pamje nga aksidenti me një viktimë në Klos

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Këto janë pamjet nga vendi i aksidentit tragjik në fshatin Cërujë në Klos, ku humbi jetën drejtuesi i një automjeti.

 

P.M. ka humbur kontrollin e mjetit, duke përfunduar në greminë, dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

 

 

Posted Under:

Tagged:

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë