Skip to content

Makina përplas këmbësoren në Tiranë, dërgohet për mjekim në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut Elektrik në tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore.

 

Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

 

Njoftimi i policisë:

Më datë 05.08.2022, në afërsi të Tregut Elektik, mjeti me drejtues shtetasin F. S., ka aksidentuar shtetasen P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë