Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një motor i Policisë Rrugore është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, në Fier.

 

Mësohet se një automjet tip “Ford” ka përplasur motorin që drejtohej nga një punonjës i policisë. Për pasojë, ky i fundit është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re