Makina u bë “shoshë” nga plumbat/ Del foto e “Audit” luksoz ku u vranë dy persona

audi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Del fotoja e “Audit” i cili i qëllua me breshëri plumbash, mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit, në Tiranë.

Siç shihet edhe në foto, makina luksoze është bërë “shoshë” nga plumbat e shumtë që janë derdhur mbi të.

Erigers Mihasi 32 vjeç dhe Armand Dumani 26 vjeç ishin dy personat që ndodheshin brenda makinës dhe mbetën të vdekur pas të shtënave.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë