Home SHQIPERIA Mali i Zi heq të gjitha masat anticovid për shqiptarët

Mali i Zi heq të gjitha masat anticovid për shqiptarët

0
Mali i Zi heq të gjitha masat anticovid për shqiptarët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Mali i Zi ka lehtësuar masat anticovid për hyrjet në vend.

 

Nga sot, qytetarët shqiptarë do të mund të udhëtojnë lirisht në Mal të Zi, pa qenë nevoja të paraqesin në kufi certifikatë vaksinimi apo çfarëdo testi lidhur me Covid-19.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë