Home SHQIPERIA Mamaja e kërkonte prej kohësh, gjendet më në fund 16 vjeçarja në Vlorë: Po strehohej tek…

Mamaja e kërkonte prej kohësh, gjendet më në fund 16 vjeçarja në Vlorë: Po strehohej tek…

0
Mamaja e kërkonte prej kohësh, gjendet më në fund 16 vjeçarja në Vlorë: Po strehohej tek…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

16-vjeçarja Eliza Tozaj, njofton policia, është gjetur që prej mbrëmjes së kaluar. 16 vjecarja është gjetur në qytetin e Vlorës, ndërsa strehohej tek një e njohur.

Adoleshentja u zhduk pasi mbaroi mësimin në datën 14 janar të këtij viti dhe familjarët bënë apel për ndihmë në media pas denoncimit në polici.

Lajmin e gjetjes së saj e bëri të ditur i ati i 16-vjeçares.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë