Home SHQIPERIA “Marrëdhënie seksule me 13-vjeçaren”/ Si qëndron e vërteta e ngjarjes në Pogradec

“Marrëdhënie seksule me 13-vjeçaren”/ Si qëndron e vërteta e ngjarjes në Pogradec

0
“Marrëdhënie seksule me 13-vjeçaren”/ Si qëndron e vërteta e ngjarjes në Pogradec

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kanë dalë detaje të reja në lidhje me rastin e vajzës 13 vjeçare në Pogradec ku u arrestua në flagrancë 23 vjeçar.

 

Familja dhe vajza jetojnë në Greqi prej më shumë se 3 vitesh. Burime për Vizion Plus thanë se vajza është shoqëruar me djalin vetëm një ditë më parë. Gjatë marrjes në pyetje 23-vjeçari i ka bërë me dije grupit hetimor e vajza e ka gënjyer për moshën duke mos i treguar se ishte 13-vjeç.

 

23-vjeçari gjithashtu ka treguar se janë njohur në rrjetet sociale dhe një ditë më parë janë takuar për herë të parë. Burimet thanë se ditën e djeshme kanë kryer edhe marrdhënie seksuale.

 

Nisur nga vonesa e vajzës familjarët e saj kanë shkuar në polici dhe kanë bërë me dije largimin e të miturës. Sipas të njëjtave burime vajza ka pretetenduar se është takuar me 23-vjeçarin me deshirën e saj.

 

Mesohet se policia i ka gjetur së bashku në periferi të qytetit të Pogradecit në automjetin e 23 vjeçarit.

 

Grupi i hetimit po kryen ekzaminimet e duhura të 13 vjeçares.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë