Skip to content

Mashtronin për të përfituar shërbime shëndetësore falas në Itali, kush janë mjekët dhe biznesmenët e vënë nën hetim (EMRAT)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

SPAK godet bandën italo-shqiptare, arrestohen 9 persona. Të përfshirë janë në total 82 shqiptarë, mes tyre biznesmenë dhe mjekë.

Mjeket: Aurel Vula, Ilir Broqaj dhe Vladimir Peto

Biznesmenet: Aleksander gjokaj e Ndue Pulaj

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë