Skip to content

Mashtruan përmes Call Center-it/ Ja çfarë vendosi gjykata për izraelitin dhe 33 operatorët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Masa arrest me burg vetem izraeliti Rafael Gzenish si organizator dhe nje shtetas tjeter ne rol drejtursi ( administratir)

Per 33 personat e tjere ne rolin e opetaroreve dhe mbikqyresve gjykata ka vendosur masa me te buta sugurie si detyrim paraqitje dhe arrest ne shtepi

vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë