‘Maskat’ në Lezhë, policia vihet në lëvizje pas denoncimit në media: Nuk gjenden as pronari dhe as të rinjtë që u kërcënuan në lokal

gert-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pronari i lokalit dhe të rinjtë që ndodheshin në lolalin ku hynë disa të rinj te armatosur dhe i kërkonin për mjetet e identifikimit janë shpallur ne kerkim policore, pasi nuk janë gjetue në banesë kur policia ka shkuar për ti marrë deklarimet. Ndërsa policia janë venë në kërkim te tre personave që hyne të armatosur në lokal. hetuesit besojnë se do arrijnë te 3 të rinjtë misterioz, nëpërmjet gjurmimit të tyre nga kamera të tjera të sigurisë. Më tej burime zyrtare thanë se hetimetnpër zbardhjen e kësaj ngjarjeeje nisën pas publikimit të pamjeve në media pasi në polici nuk kishte asnjë kallëzim

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë