Skip to content

Mbajti në një banesë të renë/ Kush është pengmarrësi nga Lushnja, më herët kishte rrëmbyer dhe ish-gruan

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Marjus Musaku është 32-vjeçari nga Lushnja që mori peng nënën e 2 fëmijëve dhe u mbajt me forcë për disa ditë në një hotel në zonën e ish-Kënetës në Durrës.

 

Marku ishte dënuar edhe më parë për pengmarrje. Në vitin 2018 mori peng ish-gruan për 24 orë, ndërsa pas denoncimit të babait të 27-vjeçares u arrestua.

 

Gjithçka ndodhi pas konflikteve që solli edhe divorcin. Gjatë kohës që ishin të martuar, ish gruaja e ka denoncuar për dhunë dhe torturë fizike.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë