Home SHQIPERIA Mbaron ‘armëpushimi mes Ramës dhe Metës, kryeministri: Ai e di shumë mirë detyrën e tij po bën sikur se di, jemi gati për zgjedhje

Mbaron ‘armëpushimi mes Ramës dhe Metës, kryeministri: Ai e di shumë mirë detyrën e tij po bën sikur se di, jemi gati për zgjedhje

0
Mbaron ‘armëpushimi mes Ramës dhe Metës, kryeministri: Ai e di shumë mirë detyrën e tij po bën sikur se di, jemi gati për zgjedhje

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

A do i dekretojë presidenti Ilir Meta zgjedhjet e parakohshme për 6 bashki të vendit ku nuk ka një kryetar të zgjedhur?

Rama: Presidenti e di shumë mirë, detyrën e tij edhe pse bën sikur se di në raste të caktuara. Ne jemi gati për zgjedhje kurdo që të bëhen.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë