86-vjeçarja festoi 70 vjet martesë me të dashurin e saj duke pozuar me fustanin e nusërisë që kishte blerë për 35 dollarë Mbesa e tyre është fotografe dasmash dhe ka kapur çiftin në momente të buta. Si është të festosh 70 vjet martesë? Për një çift nga SHBA, 91-vjeçari Melvin dhe 86-vjeçarja Nancy, dashuria zgjat […]