Mbështetësit e Berishës në protestë, tentojnë të thyejnë kamerat e sigurisë

pro.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një pjesë e protestuesve, mbështetës të Berishës para selisë blu kanë tentuar të thyejnë kamerat e vendosura në godinën e Partisë Demokratike.

Ata janë vendosur nga PD një ditë më parë për të mbajtur nën monitorim çdo episod të protestës dhe për të identifikuar çdo protestues që do të përdorë akte dhune.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë