Selia e PD-se.

Tre deptuetët e parë të dalë nga zgjedhjet parlamentarë të 25 Prillit, kanë mbërritur të parët në zyrën e Bashës. Burimet nga selia e PD-së bëjnë me dije se tre të parët kanë qënë Agron Gjekmarkaj, Edmond Spaho dhe Kreshnik Collaku.

vijon…

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb