E kishte shumë aktiv profilin e saj në Instagram para se të merrte pushimet. Por tani gazetarja e njohur dhe moderatorja Eni Vasili duket se po bën pushim edhe nga rrjetet sociale.

Ajo nuk ka postuar foto prej ditësh. E fundit është e 20 korrikut, ku njofton se ka nisur pushimet verore, por jo se ku po i kalon ato.

Në syzet e saj të diellit duket edhe fotografi, një burrë që duhet të jetë partneri i saj./Përgatiti: ShkodraNews