Skip to content

Mbytet një grua në plazhin e Durrësit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mbytet një pushuese nga Tirana në bregdetin e Durrësit.

 

Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të urës së Dajlanit.

 

Viktima është identifikuar si shtetesja me iniciale H.S, 54 vjece.

 

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 16:45, në lagjen nr. 13 Durrës, në afërsi të urës të Dajlanit, dyshohet se aksidentalisht është mbytur shtetasja H. S., 54 vjeçe, banuese në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë