Home SHQIPERIA Me bashkëshorten dhe djalin/ Rama shijon të dielën në Vlorë

Me bashkëshorten dhe djalin/ Rama shijon të dielën në Vlorë

0
Me bashkëshorten dhe djalin/ Rama shijon të dielën në Vlorë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur Vlorën për të kaluar fundjavën me familjen e tij.

 

Kreu i qeverisë ka publikuar në rrjetet sociale edhe një foto i ‘zhveshur’ nga detyra dhe kostumi i kryeministrit, ku shkruan: Vlora e bukur.

 

Rama udhëtoi drejt Vlorës mbrëmjen e të shtunës ku ishte I pranishëm në ndezjen e emrave të firmëtarëve të pavarësisë, në Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë