Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbërritur pak minuta më parë në Pallatin e Kongreseve ku do të zhvillohet Kuvendi i PD.

 

Kryedemokrati Basha është pritur me ovacione dhe duartrokitje nga delegatët e partisë, të cilët kanë mbushur Pallatin e Kongreseve.

 

I rrethuar nga mbështetës të shumtë, kryedemokrati Basha ka përshendetur me dy gishta.