Skip to content

Me foto/ Edi Rama mëngjes pune me këshilltarin Tony Blair, pak para se të hyjë në mbledhjen ku do të diskutohet fati i presidentit të ri dhe Rakipit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri Edi Rama ka pasur një takim me Tony Blair, i cili është këshilltari i tij për çështje të politikës së jashtme.

Takimi i Ramës me Blair është zhvilluar në vilën qeveritare 31. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë