Një grua ka bërë kallëzim në polici pasi bashkëshorti i saj është larguar nga banesë dhe nuk është kthyer më.

Sipas njoftimit të policisë Tiranë, bëhet fjalë për një shtetas 66-vjeçar me iniciale A.Gj, i cili ka humbur kontaktet me familjarët.

“Më datë 08.06.2022, shtetasja V. L., 60 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi A. Gj., 66 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, njofton policia.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re