Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Banesa e gjyqtares së Durrësit, Shpëtime Pitaku ka rënë pre e vjedhjes.

Gazetari i ABC News, Leonodha Musai raporton se Pitaku ka dhënë deklarimin e saj në lidhje me këtë ngjarje.

Pitaku është shprehur se i kanë marrë 2 mijë euro dhe një sasi bizhuterish.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re