Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me moderatorin Blendi Fevziu dhe Shefin e Antiterrorit te Republikes se Shqiperise Gledis Nano.

“Dhe vjen nje dite….Me nje shkrepje, kap dy ‘zogj’…”, shkruan Hoxha në postimin e tij

Postimi i Hoxhës:

Dhe vjen nje dite….

Me nje shkrepje, kap dy “zogj”…

Me Shefin e Antiterrorit te Republikes se Shqiperise Gledis Nano, i sapo kthyer pas 38 ditesh operacion shpetimi nga Siria e Libani…

dhe me Shefin e “Terrorit” mediatik te shqiptarise, Blendi Fevziu…