Abc News ka publikuar momentin e arrestimit të Kliti Lekës, autorit të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Me maskë për t’u mbrojtur nga koronavirusi dhe prangat në duar, Abc News sjell pamjet kur Leka futet në furgonin e policisë pas arrestimit.