Gjykata e Posaçme në seancën e zhvilluar këtë të diel (19 maj) ka caktuar masën e sigurisë për 9 anëtarë të grupeve kriminale, që u goditën nga SPAK në një megaoperacion të zhvilluar dy ditët e fundit.

Në burg janë lënë Naim Stafuka, Armando Ndreca, Robert Laçi, Viktor Imeraj, Satilno Basho, Deivis Bajramaj, Drianto Bardhi dhe Miri Bruli.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re