Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Popullariteti i ish-kancelares gjermane Angela Merkel po rritet, ndonëse prej disa kohësh ajo nuk është në politikë dhe as në krye të qeverisë. Sipas sondazhit të fundit të INSA të kryer për “Bild”, Merkel jo vetëm që është në vendin e parë si politikania më e njohur gjermane, por ajo e ka rritur atë avantazh […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë