Një banesë private është përfshirë nga flakët në rrugën “Altin Basha”, në Tiranë. Policia njofton se si pasojë e flakëve ka pësuar djegie një 85-vjeçare.

 

Shkak dyshohet të jetë bërë një defekti në bombulën e gazit.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re