Skip to content

Merr flakë Fordi gjatë lëvizjes, si paraqitet gjendja e shoferit në Llogara

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 20.04.2022, rreth orës 07:00, në Llogara, ka marrë flakë në lëvizje, automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. K. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë