Një ndërtesë e pabanueshme ka marrë flakë ditën e sotme në Vlorë.

Sipas njoftimit zyrtar mësohet se ka vetëm dëme materiale ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e  plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.05.2022, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka marrë zjarrë banesa e pabanueshme e shtetasit S. P., të cilën e kishte në ruajtje shtetasi S. B., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb